Obilježili smo Dan škole

Povodom obiljezavanja Dana škole danas je kod nas bilo vrlo živo i raznoliko.
Dan smo započeli priredbom na kojoj su naši učenici pokazali svoje talente i sposobnosti. Podijelili smo nagrade učenicima koji su postigli uspjehe na županijskim i državnim natjecanjima te prigodne poklone prijateljima naše škole.
Nakon priredbe učenici su prisustvovali različitim radionicama. Pored radionica koje su pripremili naši vrijedni nastavnici, učenici su imali priliku sudjelovati u edukativnim predavanjima naših gostiju. Matija Gorjanec iz Zagreba je održao predavanje pod nazivom Kako reći NE na temu zloporabe droga, na kojem je podijelio svoje životno iskustvo. Predavači iz Društva za komunikaciju i medijsku kulturu iz Zagreba su za naše učenike organizirale zanimljivu radionicu po nazivom Medijskom pismenošću protiv grupa mržnje i elektroničkog nasilja. Učenici su aktivno sudjelovali i naučili kako se zaštititi i ponašati na društvenim mrežama.Također su priredili radionice za predstavnike Vijeća roditelja i Učiteljskog vijeća koji su dobili vrijedne informacije o tim temama.
 Današnji svečani program smo završili prigodnim domjenkom.

objavio: Koni Bulfon   datum: 3. 5. 2018.